PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلسفه ازدواج با حیوانات

Soheil
03-13-2013, 10:28 PM
هر از چند گاهی خبرهایی رو می بینم از ازدواج صاحبان حیوانات با حیوون خونگیشون در غرب، هند و ... . ولی اخیرا چند جا دیدم که داره از این موضوع توسط اسلامگرایان و غرب ستیزان سوء استفاده میشه. اینها با عوام فریبی و برانگیختن احساسات، ازدواج با حیوانات رو بعنوان نشانه بی بند و باری، فساد اخلاقی و فرا رسیدن آخر الزمان معرفی کرده تا برای خودشان آبرو خریده و وجود ج. ا. را توجیه نمایند:

"ملت ببینید غرب که دین رو کنار گذاشته و آزادی(آزادیِ جنسی) رو برقرار کرده به چه روزی افتاده که مردم دیگه هتا با انسانها ارضای جنسی نمیشن و رو به کارهای عجیب و غریبی مثل آمیزش با سگ و خر آورده اند!!"

یعنی به نظر می رسه برای مسلمین، مهمترین مساله ازدواج، سکس باشه و تا نام ازدواج میاد همین به ذهنشون میرسه. چون تو جامعه خودشون این کثافت کاریها علیه حیوانات وجود داره سریع ذهنشون میره به سمت سکس با حیوانات. نمیتونن تصور کنن که کسی به خاطر علاقه به سگش با اون ازدواج نمادین بکنه. من نمی گم توی غرب یا جاهای دیگه کسی با حیوانات سکس نمیکنه ولی گمان نمیکنم کسی بتونه بصورت علنی این کارو بکنه و مجازات نشه. مهمتر از اون اگر هم باشه هیچ ربطی به آزادی جنسی نداره: با قوانینی که همه میدونیم هست و البته فعالان حقوق حیوانات که در اونجا وجود دارند با این افراد برخورد جدی میشه!! اما در نقطه مقابل، در ایران اسلامی خودمون از رابطه جنسی با حیوانات زیاد شنیدم که اتفاقا دلیلش هم همون عدم آزادی جنسی هست که توسط اسلامیستها برقرار شده!!

برخلاف این چرندیات که در لینک زیر نمونه اش را می بینید، واقعیت همون طور که اشاره کردم اینه که این ازدواجها ربطی به سکس نداره و صرفا یک ازدواج نمادینه برای ابراز عشق و علاقه به اون حیوون!

در لینک زیر خبری هم هست درباره ازدواج اجباری با حیوانات در هند که من از یکی از دوستام که آشنایی دارند پرسیدم، که ایشون گفت اینها اسمش ازدواج اجباری نیست بلکه این حیوانات براشون حکم خدا رو داره که برای احترام، دخترشونو بهش تقدیم میکنن. ولی اون دختر دشواری خاصی نداره و زندگی عادی خودشو ادامه میده. گویا فقط یک آیین و مراسم سنتی هست.

جدا از نحوه پوشش خبر در لینک زیر، خواندن کامنتها هم خالی از لطف نیست! جالبه آخر متن یک حدیث از پیامبر اسلام نقل شده که:
زمانی رسد که انسانها با حیوانات آمیزش کنند. :e057:
نمونه ای از ازدواج انسان با حیوانات + عکس - یا مهدی ادرکنی (عج) (http://miana.miyanali.com/50/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D8%A7 %D8%B2_%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC_%D8%A7 %D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86_%D8%A8%D8%A7_%D8%AD%DB%8C %D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA___%D8%B9%DA%A9%D8%B 3)

اینجا هم نقل قولهایی از کاربران هم میهن میارم. در تاپیک "آزادی کامل روابط جنسی در ایران"، مخالفانِ آزادی جنسی میخواهند با این دلیل که در غربِ آزاد، رابطه با حیوانات رواج یافته است دیکتاتوری مورد نظر خود را توجیه کنند:

آزادی کامل روابط جنسی در ایران - صفحه 5 (http://forum.hammihan.com/thread60660-5.html)

...
همین بی بند و باری تو غرب ببین نتیجه اش چی شده؟!!
یه زن میره با یه خر ازدواج میکنه!!!
یا با یه سگ.
چرا؟؟
چونکه دیگه لذت نداره واسش با یه مردی باشه چونکه همه رو امتحان کرده و با هزار نفر رابطه داشته.
...

...
آزادی جنسی در بعضی جوامع:

رواج رابطه با همجنس. رواج رابطه با حیوانات. رواج رابطه های کثیف (که در همچین فرومی نمیشه توضیح داد) . رواج رابطه با محارم و ... .
...

نکته شرم آور دیگر اینکه این دروغگویان، معمولا یک درصد هم برای حمایت از حیوانات نیست که این ازدواجها را رد میکنند!!

ازدواج نمادین با حیوانات برای ابراز عشق به حیوانات در غرب:

1493

ازدواج با کودکان در جهان اسلام که البته نمیشه اسلام رو تنها دلیلش دونست ولی مشوق و تایید کننده آن است:

1492

نتیجه گیری که من کردم، برخلاف ادعای اسلامگرایان:

1- در غرب که آزادی جنسی وجود دارد سکس با حیوانات به شدت کم است. شاهد: چون هر کسی راحت تر میتونه خودشو از راه طبیعی ارضا کنه.
2- در ایران اسلامی که آزادی جنسی به شدت سرکوب میشود سکس با حیوانات بسیار شایع تر از غرب است. شاهد: چون ارضا جنسی از راه طبیعی سرکوب میشه افراد مجبورند به آمیزش با حیوانات روی بیاورند. شاهد دیگر هم شنیده های زیادی که در این مورد داشتم.

در آخر اینم بگم که درست یا غلط، شرمم میشه که همچین هموطنای دروغگویی دارم.

---------------------------------
ممکنه بعدا مشخص بشه بخشی از حرفهام نادرسته چون خودمم صددرصد اطمینان ندارم ولی سعی کردم قبل از نوشتن این پست تا حد زیادی مطمئن بشم. خب یکی از دلایلی که باعث میشد تحقیق درباره این موضوع دشوار باشه احتمالا اینه که غیر از ایرانیها کمتر کسی به این ازدواجها جنبه سکسی داده که کسی بخواد اون رو رد کنه!:))

Mehrbod
03-14-2013, 05:46 AM
مسلمین هستند دیگر, باید سرانجام به یک چیزی دستآویز کنند بگویند غرب بده!

نکته‌یِ کار اینجاست که نیازی نیست به هزار سال و ایران باستان برویم, همین ٣٠ پیش همین همسانی با غرب را دستکم در آزادی‌هایِ همبودین تا ٩٠% و به بالا خودمان داشته‌ایم:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/38.jpg

مازندران, ٢١ سپتامبر ١٩٧١

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/39.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/40.jpg

folaani
03-21-2013, 07:51 PM
خب سکس با حیوانات که همه جا هست. در ایران هم هست. مگه میشه نباشه؟ منتها پنهانه دیگه. رسمیت نداره.
فامیل خود ما از سکس یکی با مرغ خانگی قشنگی صحبت میکرد؛ بیچاره مرغه بر اثر این کار مرده بود :e415:
حتی توی یک کتاب شعر یکی از شعرای قدیمی یک داستان در این مورد دیده بودم. ماجرای اون زن کلفت که با خره سکس میکرده و دست آخر سر این کار میمیره. نمیدونم شعرش از کی بود؛ مولانا نبوده؟
خارجیها هم که عجیب نیست با حیوانات سکس کنن.
کلا من درمورد بی بند و باری و فساد جنسی در غرب اگر چیزی بگن دفاع نمیکنم. چون بنظر من طبیعی هست و یک سایدافکت از مسائل دیگر و حتی مزایای غرب.
کی گفته غرب همه چیزش کامل و بهینه است؟
کی گفته مردم از آزادی سوء استفاده نمیکنن و ظرفیت همه چیز رو دارن؟
منتها مسئله اینه که بنظر من در مجموع بازم همون غرب بهتره.
بخصوص که اینجا هم فساد قابل توجهی داریم، منتها با تفاوتهایی در اشکال و انواع و غیره.
من نمیدونم کی اصلا گفته فساد جنسی بدترین نوع فساده؟
شاید بدترین فساد باشه، ولی بنظر من فسادهای بزرگ نزدیک به اونم هست که کم نیستن، و بنظرم کشورهای غیر غربی در اون فسادها بیشتر رکوردها رو با اختلاف زیادی از کشورهای غربی صاحب هستند!

حالا بعضیا میگن خیلی از فساد (جنسی) اینجا هم بر اثر تهاجم فرهنگیه. خب شاید تاحدی هم درست باشه، اما بهرحال نمیشه جلوش رو گرفت و جهان مثل رودخانهء خروشانی سیر خودش رو ناچارا طی میکنه. بنابراین من دنبال اتلاف وقت و انرژی خودم برای مقاومت در برابر این جریان نیستم، بلکه سعی میکنم از انرژیش و چیزهای مثبتی که درش هست استفاده کنم حداقل.
واقعا مثلا اینا فکر کردن حالا واقعا در غرب فساد خیلی هم از ایران بیشتر باشه، آیا به این خاطر ما باید اسلام و حکومت جمهوری اسلامی رو بهتر بدونیم و بپذیریم؟ آخه چی میرسه به ما اونوقت؟ منکه سود خاصی نمیبینم درش.
یعنی ما کونمون پاره بشه و آخوند و هر شارلاتان و احمق و نادان بذاره توش، و فقط دلمون خوش باشه که وضع و آمار کشورمون از نظر فساد جنسی بهتر از غربه؟
واقعا که مسخرس!

بعدهم میخوام بپرسم شما که آتئیست هستید واقعا این کار رو به چه دلیل منطقی غیراخلاقی و مضر میدونید؟ آیا افراد حق ندارن از هر راهی که دوست دارن و ضرر مستقیم واضحی به دیگران نمیزنه لذت ببرن؟

Russell
03-21-2013, 08:00 PM
بعدهم میخوام بپرسم شما که آتئیست هستید واقعا این کار رو به چه دلیل منطقی غیراخلاقی و مضر میدونید؟ آیا افراد حق ندارن از هر راهی که دوست دارن و ضرر مستقیم واضحی به دیگران نمیزنه لذت ببرن؟
حالا اول بگویید از کجا میدونید که ما اینرو نااخلاقی میدونیم؟!!
یکجا در تاپیک سکسولوژی بود بگمونم که اتفاقا بحثش شد،نظرات هم مختلف بود !!
من خودم ندانمگرا هستم در این مورد ،ولی با توجه به شعور بالاتر ما و دانش کم ما درباره شعور حیوانات بنا به احتیاط واجب نکنیم بهتره !!
البته اکر مرده باشد و واقعا حال میکنید ایراد نداره،من خودم حالم بهم میخوره ولی !!

folaani
03-21-2013, 08:05 PM
نه منظورم اینه که چرا از اینکه این مسائل حقیقت داشته باشن میترسید؟
انگار که بنظر خودتون هم قابل قبول نیست.
یجورایی انگار میدونید که این چیزا رو سخته غیرقابل ایراد یا کم اهمیت جلوه دادن.

مثل موردی که من قبلا بحث کرده بودم سرش و اون اینکه اصولا اخلاق بدون پشتوانهء ماوراء، از قراردادهایی بر اساس منافع مشترک نمیتونه پیشتر بره.
ولی مثل اینکه هنوزم شما قبول ندارید.
میترسید از روبرو شدن یا اعتراف کردن به این حقایق.
شاید بخاطر اینکه میدونید اینطور دیگه خیلی تنها میمونید.
بالاخره حتی نخبه ترین نخبه ها هم اگر بخوان در دنیا به جایی برسن، باید یه چند نفر جمعیت قابل توجه رو بتونن با خودشون همراه کنن.

Russell
03-21-2013, 08:14 PM

مثل موردی که من قبلا بحث کرده بودم سرش و اون اینکه اصولا اخلاق بدون پشتوانهء ماوراء، از قراردادهایی بر اساس منافع مشترک نمیتونه پیشتر بره.
بالاخره حتی نخبه ترین نخبه ها هم اگر بخوان در دنیا به جایی برسن، باید یه چند نفر جمعیت قابل توجه رو بتونن با خودشون همراه کنن.
چه ترسی؟کجا بوده مثلا؟
اگر جاهای دیگه رو میگی که کاربران چشم و گوش بسته هستند خوب معلومه هر جا باید طوری صحبت کرد که نفوذ بیشتری داشته باشه مخصوصا اگر شستشوی مغزی در کار باشه و لولو درست کرده باشند از خروج از افکار دینی.
من میگم بهتره نکنیم هم بعلت اینه که در سکس عامل مهم توافق هست و ما نمیدانیم در مورد حیوان اساسا توافق چه معنایی دارد و اگر معنی دارد جطور ابرازش میتواند بکند،وقتی نمیدانیم هم یعنی نمیدانیم دیگر،یعنی میتواند نااخلاقی هم از کار در آید،با حیوان یا انسان مرده باشد این مشکل هم نیست مانعی هم به هیچ وجه من نمیبینم برایش.

Mehrbod
03-21-2013, 09:07 PM

سکس با جانور یعنی جاانداختن چیزی بنام «سکس بی توافق دوسو», که یک پادارزش و چیزی ناخواستنی است.

Mehrbod
03-21-2013, 09:07 PM

سکس با جانور یعنی جاانداختن چیزی بنام «سکس بی توافق دوسو», که یک پادارزش و چیزی ناخواستنی است.

Soheil
03-21-2013, 11:37 PM
فلانی جان، هدف اصلی من از نوشتن جستار این بود که این دروغ آشکار که ازدواج با حیوانات برابر با سکس با اون حیوونه رو برملا کنم. یا حداقل بگم مدرکی وجود نداره که این رو نشون بده. اون شعر مولانا رو هم قبلا خونده بودم اتفاقا.:e057: بقیه بحثها مثل اخلاقی بودن این کار بحثهای جنبی هستند.

این رو هم میخواستم در پست اول عنوان کنم ولی گفتم طولانی میشه. من لزوما با این کار مشکلی ندارم. چون اطلاعی ندارم ازش نظر قطعی ای هم ندارم. اصلا نمیدونم حیوون در اون لحظه ناراحت میشه یا خوشحال!! اگر این کار بصورت توافقی باشه مشکلی نمیبینم!:) اگر دقت کرده باشید نوک پیکان حمله من هم متوجه دروغگویانِ غرب ستیز بود و گفتم از هموطن بودن با اینها شرم دارم نه با اونهایی که با حیوانات سکس میکنند. اگر منظورتون از دیگران فقط انسانها بود خیر، مواردی هست که ضرر مستقیمی هم به انسانها نمیزنه ولی افراد حق ندارند اینکارو بکنند. مثلا آزار بی دلیل حیوانات.

ولی اگر قرار باشه سکس با حیوان، آسیبی بهش برسونه به هیچوجه موافق نیستم و متنفرم از اینکار. و فکر هم نمیکنم برای این عقیده یا هر عقیده دیگه ای که دارم لازم باشه دلیل منطقی ای داشته باشم که درستی اون عقیده رو اثبات کنه، چون حقی رو از کسی ضایع نکردم با داشتن این عقیده.:e056: غیر اخلاقی بودن آزار حیوانات که مشخصه ولی اینکه چرا با وجود آتئیست بودن به اخلاقیات عمل میکنم رو دلایل زیادی داره. در مورد اینکه چه عقیده ای رو انتخاب کنیم هم من اگر جایی مطمئن نباشم سعی میکنم معقول ترین گزینه رو انتخاب کنم. مثلا وقتی عقیده به اسلام داره اینهمه مانع برام درست میکنه لزومی نمیبینم 50 جلد کتاب درباره اش بخونم و بعد بیام از اسلام برگردم!!:e303:

undead_knight
03-21-2013, 11:42 PM
فلانی عزیز رو بحث در مورد سکس با حیوانات در تاپیک سکسولوژی ارجاع میدم که منابع علمی خوبی هم توش هست:)